Viber/WhatsApp: +380958122046 Telegram: +380683563002

Про компанію

Dystlab

Про компанію

Невеличка кімната, жовте світло, за вікном пізній вечір... Двоє і купа папірців з якимись схемами та списками.

- Ти хоч уявляєш, ЯК потрібно створювати освітній проект?

- Ні, але ми маємо це зробити, бо я розумію — НАВІЩО...

Чому ми створили Dystlab?

Тому що потребували грошей і мали амбіції керувати бізнесом :)

Та насправді, створити освітню платформу було нашою ідеєю-фікс, яку ми вирішили реалізувати, щойно відчули, що готові до цього.

Ми бачили, що система технічної освіти перебуває у певній стагнації і ця криза постійно поглиблюється не тільки в Україні, а й загалом в СНД, ми створили цей проект як швидкодіючу програму порятунку інженерної освіти.

Поштовхом стало відвідування одним із засновників IT-курсів, на яких цілком органічно більш досвідчені практики навчали початківців базових прийомів роботи.
Дивно, що в будівельній інженерії всі знання, головним чином, здобуваються в ВУЗі. А викладають часто люди, які мають обмежений практичний досвід. Вчитися у практиків — це так логічно!

Тому навесні 2015 року ми запустили Дистлаб — платформу для інженерів, яка мала на меті допомогти у вирішенні одразу декількох питань:

  • отримати швидку консультацію досвідченого колеги
  • повчитися у інженерів-практиків на їхніх авторських курсах
  • мати доступ до фахових матеріалів (статті, відео, шаблони, приклади, проекти тощо)
  • долучитися до інженерного комьюніті, де можна знайомитися з колегами, обговорювати профільні питання

Звісно, одним сайтом тут не обійшлося)
Та головна ідея залишилась незмінною: Дистлаб — це проект від практиків для фахівців інженерної галузі. Ми раді, що нам вдалося залучити в проект класних менторів, досвідчених інженерів, які готові допомагати початківцям, ділитися своїми знаннями з тими, хто цього потребує.

Отже, ми створили цей проект, тому що:

  • потреба підвищувати професійний рівень у інженерів однозначно є. А платформи, яка б дозволила це робити не уривками, а на більш системному та профільному рівнях — немає
  • консервативна інженерна сфера також потребує освітніх альтернатив, гнучкого підходу до навчання та менторської підтримки
  • треба робити цей світ кращим, а фахівців — професійнішими)

Як працює Dystlab?

Наразі від Дистлаб діє декілька ініціатив і такі ресурси:

  1. Dystlab Education — платформа для онлайн-навчання. Тут розміщено курси, вебінари та інший навчальний відеоконтент.
  2. Dystlab Store — онлайн-маркет, у якому представлено різні приклади, проекти, моделі, які можуть стати в нагоді для поточних проектів. Також тут є можливість придбати відеокурси та онлайн-консультації з фахівцями.
  3. DS Community — профільна соціальна мережа для інженерів. Це простір для спілкування та нетворкінгу. Комьюніті також використовується авторами курсів для підтримки слухачів та відповідей на питання, що виникають під час навчання

Кожен фахівець сам обирає, який з ресурсів йому зручніше використовувати залежно від своєї мети.

1. Спілкування

Поставити питання колегам та познайомитися з іншими інженерами можна в DS Community. Це той же форум, тільки зручніше) Функціонал соцмережі дозволяє презентувати свої послуги та анонсувати тематичні події, створювати сторінки та групи, обговорення та опитування.

2. Швидке вирішення конкретних питань

Швидко вирішити якесь завдання або зняти певні питання по проекту зручно через Dystlab Store, адже тут можна завантажити приклади розрахунків, готові моделі, замовити індивідуальну консультацію з фахівцем або отримати повний доступ до відеокурсу і одразу перейти до вивчення потрібної теми. Тут також можна замовити розробку шаблону для розрахунків певного виду об'єктів, автоматизацію обчислень в наукових роботах, технічних звітах та курсових проектах тощо.

3. Онлайн-навчання

Для покрокового опанування інструментів та дослідження певної теми чудово підходить платформа Dystlab Education. Всі онлайн-курси, вебінари, майстер-класи впорядковано за інженерними галузями. Заняття послідовно структуровано. Кожний курс завершується фінальним тестуванням та можливістю отримати сертифікат про навчання на даному курсі.

На платформі є і безкоштовні матеріали, регулярно проводяться онлайн-події для інженерів.

До проектів залучаються інженери-практики, які діляться своїми напрацюваннями та надають свої курси для розміщення на платформі. Вони можуть виконувати проекти на замовлення у своїй галузі.
Долучитися до проекту у якості автора курсу або продавця можете і Ви, якщо маєте відповідну пропозицію.

Що ми пропонуємо інженерам?

Ми пропонуємо розвиток. Високий професійний рівень забезпечує впевненість у прийнятих рішеннях, затребуваність фахівця на ринку праці та добробут в його родині. На більш глобальному рівні — це підвищення якості проектів, загального рівня експертизи інженерів, затребуваність кадрів у міжнародних проектах та, як наслідок, позитивний вплив на економічний розвиток в цілому.

Тож ми, щонайменше, пропонуємо Вам змінити світ, принаймні внести в це свій посильний вклад через розвиток та навчання :)

Засновники Лабораторії Dystlab
Віталій Артьомов та Марія Нікіцька

Dystlab™ Education Logo

Платформа развития инженеров Dystlab Education. Дистанционное обучение. Менторинг. Профессиональные консультации и курсы.

Dystlab™ — торговая марка, зарегистрированная в Государственном реестре свидетельств Украины на знаки для товаров и услуг 26 февраля 2018 г., знак для товаров и услуг № 238304. Владелец: физическое лицо-предприниматель Артемов В. Е., ЕГРПОУ/ИНН: 3003314690

Viber / WhatsApp / Phone #1:
+38 095 812 2046

Telegram / Phone #2:
+38 068 356 3002

 

innot needed textfoanother not needed text@dystlabdummy text.com

Следите за нами

Copyright © 2020 Dystlab™. Все права защищены.

Design by JoomShaper

Search

Copyright © 2018 Dystlab™. Dystlab™ Education. Дистанционное обучение. Менторинг. Профессиональные консультации. Курсы.

Viber / WhatsApp / Phone #1:
+38 095 812 2046

Telegram / Phone #2:
+38 068 356 3002

innot needed textfoanother not needed text@dystlabdummy text.com